Best All Electric Cars 2021

Best All Electric Cars 2021, 2021 yılı elektrikli otomobiller için bir dönüm noktası olabilir. Fiyat/performans oranı kritik bir noktayı aştı ve kitlesel pazardaki EV’ler nihayet uygun fiyatlı olmaya başlıyor. Hızlı şarj ağları mevcut ve EV’lerin etkileyici performans rakamları var. İşte önümüzdeki on yılın en iyi beş EV’si. Hangisi en iyi satın alınır? Hadi bulalım. Şu anda en iyi tamamen elektrikli araba hangisi?

En İyi Elektrikli Arabalar 2021

Best All Electric Cars 2021 Customer Service +90 5422116836

Chevrolet Bolt, sadece PS50k’dan başlayan ve ayda PS500’den başlayan kiralama anlaşmalarıyla mükemmel bir orta ölçekli EV’dir. Volvo tarafından üretilmiştir ve aynı kalite ve tasarım standartlarını taşır. İç tasarımı ilerici bir havaya sahiptir ve Google’ın ilk Android işletim sistemini kullanır. Birkaç düğme var, ancak iç temiz ve iyi yapılmış. Yakında ona daha yakından bakacağız.

GM Bolt, büyük bir markanın ilk tamamen elektrikli otomobili. Bu araç, EPA tarafından tahmin edilen 259 mil menzile sahiptir ve hızlı şarj etme yeteneğine sahiptir. GM, 30 dakikada 100 mile kadar şarj edebileceğinizi ve bunun iyi bir günlük sürücü olmasını sağladığını iddia ediyor. Dört kişiyi taşıyabilir ve arka koltuklar katlandığında 56 fit küp depolama alanına sahiptir. Özellikle bir SUV arıyorsanız, diğer elektrikli arabalara kıyasla iyi bir değer .

Best Review and Best Parts Catalogue

Chevrolet Bolt, EPA tarafından tahmin edilen 259 mil menzile ve DC hızlı şarj özelliğine sahip orta büyüklükte bir EV’dir. Dört yolcu için yeterli alana sahiptir ve tüm eşyalarınızı saklamak için yeterli alana sahiptir. Otomobilin EPA tarafından tahmin edilen alanı 56 fit küptür ve deri döşemeye ve geniş bir dokunmatik ekrana sahiptir. Ayrıca EPA tarafından tahmin edilen bir menzile sahiptir ve bol miktarda teknoloji sunar.

Bolt, şu anda piyasada bulunan tamamen elektrikli araçların en uygun fiyatlı olanıdır. EPA tarafından tahmin edilen 259 mil menzil ve DC hızlı şarj özelliği sunar. Ayrıca düşük bir fiyatı vardır ve aylık düşük bir PS500’e kiralanabilir. Aynı zamanda orta büyüklükte bir EV ve PS50k civarında bir fiyata ulaşması bekleniyor. Kira sözleşmesi ayda PS500’den başlıyor ve üç yıllık bir anlaşma içeriyor.

Bolt, bu yıl için en uygun fiyatlı tamamen elektrikli otomobil . 259 mil menzile ve DC hızlı şarj cihazına sahiptir. 30 dakika içinde kendini şarj edebilir. Arka koltukları katlandığında, dört yetişkin ve 56 fit küp kargo alanı barındırabilir. Tesla Model X kadar güçlü değil ama rakiplerinden daha ucuz. Tamamen elektrikli bir araba arayanlar için de iyi bir seçenek.

Chevrolet Bolt orta büyüklükte bir EV’dir ve uygun fiyatlı bir EV arayan alıcılar için mükemmel bir seçimdir. EPA tarafından tahmin edilen 259 mil menzile sahiptir ve DC hızlı şarjı vardır. Dört kişilik, geniş ve 56 fit küp kargo alanına sahip. Pili çıkarılabilir, bu nedenle sokağa park edilebilir. Fiyatı Nissan Leaf’ten daha pahalı olabilir, ancak düşük maliyetli bir maliyeti var.

Best All price is updated from official website of this Best products. Please visit their website.

Best Repair and Best Customer Experiement Comments

No comment